ASİSTAL ALÜMİNYUM

Asistal Alüminyum, Balkanlar başta olmak üzere, Avrupa, Orta Doğu ve Orta Amerika ülkeleri dahil 40 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Marmara, Ege ve İç Anadolu Bölgesinde yaygın satış ağına sahip olan Asistal Alüminyum, 1994 yılından bu yana hizmet vermektedir. Fabrikamız Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi içinde yer almakta olup, 44.500 m² açık alan üzerine 22.500 m²’lik kapalı alana kuruludur. Son teknolojik gelişmeleri takip eden fabrikamızda 4 inç, 5 inç, 6 inç ve 7 inçlik 4 adet presimizi eloksal tesisimiz, elektrostatik toz boyama ünitemiz, ahşap transfer kaplama merkezimiz, ısı bariyer montaj hattımız ile mekanik işleme merkezimiz yer almaktadır. Çevreye duyarlı tesisimizde 15m³/saat kapasiteli (360 m³/gün) kimyasal arıtma ünitemiz ile geri kullanılabilir su elde edilebilmektedir.

Asistal Alüminyum, Balkanlar başta olmak üzere, Avrupa, Orta Doğu ve Orta Amerika ülkeleri dahil 40 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Faaliyetlerimize ana satış mağazalarımız olan Çorlu, Tekirdağ, Edirne, İstanbul, İzmir, Ankara, Amerika New Jersey ve Bulgaristan Sofya’da devam etmekteyiz. Şube bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

asistal-kalite-kiwa-1
asistal-kalite-goldcert
asistal-kalite-kiwa-2
asistal-kalite-qualicoat
asistal-kalite-qualanod
asistal-kalite-tse

VİZYON

Alüminyum ürün ve hizmetlerinde Türkiye’nin lider şirketleri arasında yer almak

Toplam Kalite Soumluluğu bilinci altında tüm birimler olarak faaliyet göstermek ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek

Verimli, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak, iletişimi etkin kılmak, çalışanların bireysel performansını artırmak ve bilgiyi, başarıyı ödüllendirmek için iç ve dış her türlü kaynağın en doğru ve en faydalı şekilde kullanılmasını sağlamak

MİSYON

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun alüminyum ürün ve hizmetlerini sunarak dünyanın lider şirketlerinden biri olarak daha iyi yarınları inşa etmek